0332 345 08 04

bilgi@sadepakplastik.com.tr

HAKKIMIZDA...

Modern ekonominin temel taşlarından olan Plastik Gıda Ambalajı üretiminde, genellikle gıda ve kozmetik sektörüne hizmet eden 14 yılı aşkın istikrarlı bir geçmişe sahip olan Sadepak Plastik; deneyimin verdiği güçle gelişerek üretime ve ülke ekonomisine hizmete devam etmektedir.

2005 yılında, önce Türkiye’de sonra uluslararası pazarda söz sahibi olmayı hedefleyen Sadepak Plastik, hedeflerinin üstünde başarılar elde etmiş ve bu başarılarını sürekli artırmıştır!

Hızla gelişen teknolojinin getirdiği küresel rekabet yarışına ülkeler de dahil oluyor, bu yarışta uzmanlardan oluşan ekibimiz, kendini sürekli geliştirebilme kabiliyetimiz, teknoloji konusundaki hassasiyetimiz ile 10000m²’ açık 5000 m² kapalı alanda 200 cc den 6000 cc ye kadar ürün çeşitliliğine sahibiz. Firmamız aynı zamanda müşteriye özel tasarım çalışmalarımız sayesinde Plastik Gıda Ambalaj sektöründe öncü olmanın ve ülkemizi temsil etmenin sorumluluğunu üstleniyor. Aynı zamanda kalıp içi IML etiketleme teknolojisini bünyesinde bulunduran firmamız Ambalajda çözüm ortağınız olarak tam hizmet veriyor.

Üretim performansımız, AR-GE ekibimiz, global rekabette yer almamızı sağlayan modern teknolojimiz, yüksek kalite standartlarına uygun ürünlerimiz sayesinde Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerine ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine değer katıyor Plastik Gıda Ambalajı üretiminde Türkiye’nin sayılı kuruluşları arasında yer alıyoruz.

Taleplerin; zaman, fiyat, kalite isteklerinin üst düzeyde karşılanması, üretim yönetimi planlaması çerçevesinde sağlıklı üretim standartlarının sorunsuz işlenmesi için, üretim süresince ve sonunda takibini kusursuz şekilde global kurallara uygun olarak gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz, nihai tüketiciye doğrudan ulaşmasa da, insanların gündelik hayatıyla doğrudan ilişkilidir.

Bu yüzden Sadepak Plastik olarak, kalite ve güvenlik kurallarınca PCA onaylı ISO 9001/2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına uygun üretim standartlarımızı daima koruyoruz.

Ürün skalamızı genişleterek sürekli gelişen Plastik Gıda Ambalajı sektörüne katkıda bulunuyoruz. Yerel, ulusal ve yurtdışı ticari başarılarımız sayesinde plastik gıda ambalajında güvenilir çözüm ortağı olarak birincil tercihiz.

Sadepak Plastik, ürün yaşam döngüsünün, tüm aşamalarında ortaya çıkan çevresel etkileri ve insan sağlığına yönelik riskleri azaltmak amacıyla Eko-verimlilik/temiz üretim stratejisini prensip haline getirmiş “sürdürülebilir üretim” felsefesini benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

Önce Türkiyede, sonra uluslararası pazarda söz sahibi bir şirket haline gelerek; plastik sektöründe "Ambalajda Çözüm Ortağınız" saloganıyla kalite üreten bir şirket haline gelmektir.

MİSYONUMUZ

Firmamızın amaç ve ilkelerine sadık kalarak; iş hayatında, iş ahlakında örnek olmak ve istihdam yaratarak Türk ekonomisine ve insanına hizmet etmektir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

...

Geleceğimiz İçin Bugün Üretiyor,

Başarı İçin Sürekli Çalışıyoruz